ПРО НАС

17.03.2016р. у м.Маріуполь було створено та почала свою діяльність Громадська організація «Правовий Донбас».

Метою створення ГО «Правовий Донбас» була консолідація зусиль, знань та навичок юристів, адвокатів та правозахисників щодо надання безкоштовної правової допомоги мешканцям м.Маріуполь, Донецької області (в тому числі і на непідконтрольних Уряду України територіях - ОРДЛО) та України.

З 2016р. та по теперішній час члени ГО «Правовий Донбас» та організації з якими ми співпрацюємо надають відповідні безкоштовні правові та різного роду безкоштовні юридичні послуги, в тому числі як первинні так і вторинні юридичні консультації на КПВВ, на лінії розмежування, на території Донецької області взагалі.

Члени ГО “Правовий Донбас”, більшість з яких є працівниками Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодня стикаються з різноманітними правовими питаннями та вирішують їх на користь осіб, які звертаються з ними, мають досвід   спілкування з такими особами та ефективної взаємодії з різноманітними державними організаціями у сфері вирішення поставлених проблем, вони зможуть якнайкраще впоратись з наповненням сторінок газети актуальною правовою інформацією та прикладами консультацій з різноманітних питань.

На початку листопада 2017р. за сприянням та за допомогою ПРООН були встановлені та почали свою роботу стаціонарні пункти доступу до безоплатної правової допомоги, розташовані біля КПВВ “Новотроїцьке” та КПВВ “Мар'їнка”, які були наданні Маріупольському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час сумісного з Маріупольським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведення моніторингу, надання безоплатних юридичних консультацій та роздачі відповідних буклетів з юридичною тематикою на КПВВ, на лінії розмежування, на території Донецької області взагалі у нас виникла ідея створення та постійного розповсюдження безоплатно всім бажаючим спеціалізованої інформаційно-юридичного засобу масової інформації – газети.

Безкоштовне розповсюдження даної газети дає можливість в корисний та дієвий спосіб донести найбільшу та найактуальнішу правову інформацію щодо поточної діяльності правозахисних, гуманітарних та інших організацій на території Донецької області, систематизувати та донести відповідні алгоритми здійснення дій щодо різного роду правових питань та вирішення складних ситуацій, пов’язаних з щоденними проблемами мешканців Донбасу.

В газеті та сайті є можливість висвітлення найкращих юридичних практик юристів, адвокатів та правозахисників Донецької області та всієї України  щодо найзначніших судових, юридичних та загально важливих інформаційних проблем та питань, можливість зворотнього зв’язку з громадянами та створення рубрики «запитання-відповідь» та реалізація інших різних можливостей.

НАШИ ПАРТНЕРЫ