Суд, територіальна підсудність справ якого змінюється Суд, якому визначається територіальна підсудність справ
1 Апеляційний суд Донецької області (крім справ, кримінальних проваджень, які підлягають / знаходяться на розгляді в апеляційному суді Донецької області, розміщеному в місті Маріуполі Донецької області) Апеляційний суд Запорізької області
2 Авдіївський міський суд Донецької області Добропільський міськрайонний суд Донецької області
3 Амвросіївський районний суд Донецької області Оріхівський районний суд Запорізької області
4 Дебальцевський міський суд Донецької області Олександрівський районний суд Донецької області
5 Докучаєвський міський суд Донецької області Пологівський районний суд Запорізької області
6 Єнакіївський міський суд Донецької області Артемівський міськрайонний суд Донецької області
7 Жданівський міський суд Донецької області Артемівський міськрайонний суд Донецької області
8 Кіровський міський суд Донецької області Чернігівський районний суд Запорізької області
9 Мар’їнський районний суд Донецької області Покровський районний суд Дніпропетровської області
10 Новоазовський районний суд Донецької області Приазовський районний суд Запорізької області
11 Сніжнянський міський суд Донецької області Куйбишевський районний суд Запорізької області
12 Старобешівський районний суд Донецької області Токмацький районний суд Запорізької області
13 Торезький міський суд Донецької області Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
14 Тельманівський районний суд Донецької області Приморський районний суд Запорізької області
15 Харцизький міський суд Донецької області Добропільський міськрайонний суд Донецької області
16 Шахтарський міськрайонний суд Донецької області Бердянський міськрайонний суд Запорізької області
17 Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області Дружківський міський суд Донецької області
18 Калінінський районний суд міста Горлівки Слов’янський міськрайонний суд Донецької області
19 Микитівський районний суд міста Горлівки Слов’янський міськрайонний суд Донецької області
20 Центрально-Міський районний суд міста Горлівки Слов’янський міськрайонний суд Донецької області
21 Будьоннівський районний суд міста Донецька Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
22 Ворошиловський районний суд міста Донецька Селидівський міський суд Донецької області
23 Кіровський районний суд міста Донецька Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
24 Київський районний суд міста Донецька Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
25 Калінінський районний суд міста Донецька Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
26 Куйбишевський районний суд міста Донецька Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
27 Ленінський районний суд міста Донецька Дзержинський міський суд Донецької області
28 Петровський районний суд міста Донецька Краснолиманський міський суд Донецької області
29 Пролетарський районний суд міста Донецька Дзержинський міський суд Донецької області
30 Кіровський районний суд міста Макіївки Краматорський міський суд Донецької області
31 Совєтський районний суд міста Макіївки Краматорський міський суд Донецької області
32 Гірницький районний суд міста Макіївки Краматорський міський суд Донецької області
33 Центрально-Міський районний суд міста Макіївки Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
34 Червоногвардійський районний суд міста Макіївки Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
35 Волноваський районний суд Донецької області Великоновосілківський районний суд Донецької області