1 жовтня 2018 року Луганська область підключена до сервісу «Електронна черга», який дозволяє записатися онлайн до електронної черги на оформлення біометричних документів (паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Відтепер мешканці всіх без винятку областей України мають змогу попередньо зареєструватись в електронній черзі, обравши зручні для себе час та дату відвідування підрозділу Державної міграційної служби України.

Сервіс доступний на офіційному веб-сайті ДМС за посиланням:

https://dmsu.gov.ua/services/online.html.

Більш детальна інформація доступна за телефонами служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05

Важливо!

Перед зустріччю з представником підрозділу ДМС в обраний Вами час варто підготувати всі необхідні документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (перелік документів для оформлення біометричних документів можна знайти за посиланням https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumenti-dlya-vijzdu-za-kordon/vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-dlya-vijzdu-za-kordon.html)

Необхідно приходити до підрозділу ДМС своєчасно. У випадку Вашої відсутності, запис до електронної черги буде анульовано системою