За підтримки уряду Німеччини на базі БО «БФ Карітас Запоріжжя» діє проект «Простір підтримки». У вересні 2018 року   в м. Красногорівка відкрився центр «Простір дій».

      Проект «Простір підтримки» працює в Донецькій області (м.Мар`їнка, м.Авдіївка , м.Красногорівка та ін.). Центр «Простір дій» надає комплексну допомогу ВПО, також  незахищеним категоріям населення,

— послуги коворкінгу;

— послуги перукаря;

— послуги швачки;

— послуги фахівця з ремонту взуття.

           Враховуючи низьку матеріальну забезпеченість та незадовільний соціально-економічний рівень життя місцевої громади,  основною метою відкриття центру «Простір дій» є підтримка зовнішнього благополуччя кожної особи, є  найменш затратним способом, що є одним з важливих факторів загальної стабілізації психоемоційного стану та нормального функціонування в суспільстві.

           ВПО, також  бенефіціари з категорій вразливого населення матимуть змогу обслуговуватись на безоплатній основі, надавачі соціальних послуг (перукар, майстер з ремонту взуття, швачка) мають право надавати соціальні послуги на платній основі для усіх бенефіціарів, які не входять до переліку пільгових категорій.

          В коворкінгу плануємо організовувати різні види активностей, також ми можемо надати простір для заходів/зустрічей/ініціатив для населення.

Приєднуйтеся до нас!

 Контакти:

Донецька обл., м. Красногорівка вул. Адміністративна,3-Б

Конт.тел.050-322-46-00

               097-202-20-98

Координатор проекту «Простір підтримки» Наталія Аляб’єва

Сторінка у ФБ : https://www.facebook.com/caritaszp/