Дорогі партнери,

Вам, йомвірно, відомо, що ХАЛО Траст, як організація із гуманітраного розмінування, наразі працює на підконтрольних владі територіях Донецької та Луганської областей. Операційна база ХАЛО Траст розташована у Краматорську, а всі операції наразі проводяться навколо Маріуполя, у Бахмутському та Станично-Луганському районах.

Для того, щоб розширити нашу діяльність на нові ділянки, нам потрібно збільшити штат співробітників. І саме тут ми звертаємося до вас: ми будемо дуже вдячні за вашу підтримку у наборі співробітників на позицію демінера у сільській місцевості Донецької та Луганської областей. Ми збираємося найняти додатково 100-150 демінерів до кінця 2018 року, і ми особливо чекаємо заявок від жінок.

Демінери ХАЛО працюють, щоб позбутися вибухонебезпечних предметів, які погрожують фізичній безпеці та економічним можливостям населення на сході України. Робота демінера не включає потреби торкатися або знешкоджувати небезпечні предмети. Також ХАЛО має чіткі операційні процедури, які забезпечують якомога вищий рівень безпеки цієї роботи. Позиція демінера – це ідеальна можливість працевлаштування для жителів сільської місцевості, особливо з міннозабруднених територій або сіл поблизу лінії розмежування, багато з яких страждають від нестачі можливостей працевлаштування. Ми особливо чекаємо заявок від кандидатів, що проживають в районах зображених на карті, яка додається до цього листа.

Всі успішні кандидати пройдуть інтенсивне 5-тижневе навчання до того, як почнуть працювати демінерами. Талановиті кандидати серед них отримають розширені можливості розвитку своїх навичок і перспективи просування на керівні посади.

Більше деталей щодо роботи і вимог до кандидатів зазначено у рекламній листівці, що додається до цього листа. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви зможете розповсюдити ці листівки під час заходів, які ви плануєте проводити найближчим часом, а також поширити інформацію щодо роботи будь-яким іншим способом, яким вважаєте за потрібне. Іформація щодо роботи почута місцевим населенням із довірених джерел, буде, певною мірою, знижувати занепокоєння потенційних кандидатів щодо специфіки роботи. ХАЛО може забезпечити всіх зацікавлених партнерів друкованими копіями листівок, якщо це необхідно.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь-ласка, до Лантух Марини, +380674657253.

Ми будемо дуже вдячні за вашу підтримку у процесі набору співробітників і з нетерпінням чекаємо співпраці з вами!

Settlements for recruitment Копия Advert new   З повагою і найкращими побажанями, Лантух Марина, Асистент проектів, ХАЛО Траст.